Dobrá věštírna - přechod na úvodní stranu

Dobrá věštírna - přechod na úvodní stranu

Dobrá věštírna

Dobrá věštírna

Ohlasy

Dobrá věštírna - ohlasy - grafika

Každou radost, prožívám s Vámi. Jsem za to velmi vděčná. Podělte se o radost se mnou.

Malá ukázka reakce lidí.

Milá Anežko, moc Vám děkuji za věštbu. Poprvé jsem řekla svému synovi, co jste mi řekla Vy. Syn je k těmto věcem nedůvěřivý. Věštbu si vyslechl, později se řídil dle Vašich rad. Hodně mu to pomohlo. Zřejmě to byla pomoc z nebes, tak se to říká. Ještě jednou velké poděkování za mne i syna, že jste nám mohla pomoci.

Mějte se.

Olga

*

Milá paní, moc Vám děkuji za výklad a podporu. Víceméně mi potvrzujete to, co někde v hloubce svého srdce cítím. Určitě se na Vás brzy opět obrátím.

S přátelským pozdravem

Stáňa

*

Paní Anežko, jste zlatíčko, mockráte Vám děkuji. Pomohla jste mi.

Mějte se krásně.

Jarmila

*

Ještě jednou strašně moc za vše děkuji, jste skvělá. Máme holčičku, konečně po letech marného čekání se stal zázrak, tak, jak jste nám to předpověděla.

p. Kristýna

*

Paní, děkuji Vám. Tak jak jste mi předpověděla, tak se mi v práci vše přihodilo. By jsem na všechno připravený a to díky Vám.

Jirka

*

Dobrý den paní Anežko, děkuji za věštbu, příště, až budu potřebovat radu, nebo věštbu, zase se na Vás obrátím.

Mějte se, hezký den

Marie

*

Vážená paní, děkuji Vám za posilující odpověď. Děkuji za čas, který jste mi věnovala. Děkuji za pomoc v mé těžké životní situaci. Snad se mi brzy Vaše věštba splní, abych zase mohla dávat radost okolo sebe a hlavně lásku mojí rodině. Jsem vděčná, za Vaši pomoc. Přeji Vám jen to dobré, hodně šťastných a spokojených lidí okolo Vás.

Jitka

*

Děkuji paní Anežko za Váš výklad. Už jednou jste mi vykládala. Chci Vám říci, že opravdu, co jste mi řekla, to sedí. Děkuji Vám za upozornění na moje zdraví. To, co říkáte , je pravda. Děkuji Vám mnohokráte, mám Vás moc ráda. Mějte se krásně, ať se Vám daří.

S pozdravem

Božena

*

Zdravím, jen se chci zeptat, jak je možné, že jste věděla, že se lékařům na umělém oplodnění podaří 2moje vajíčka oplodnit, že mi dají kvůli mému zdravotnímu stavu jedno. A to se povede uchytit, druhé zmrazí. To vše se stalo. Že budu těhotná, že budeme mít vytouženého syna. To vše se stalo. Já nevím, co mám na to říci. Jen to, že slovo děkuji bych Vám musela napsat 100x a pořád by to bylo málo.

Děkuji za to, že jste.

Květa

*

Chtěl bych Vám touto cestou vyslovit úctu k Vaší práci, opravdu se mi vše přihodilo, tak jak jste mi napsala. V práci to bylo přesně tak, jak jste popisovala. O tom, že nastoupím do nové druhé práce, jsem neměl potuchy, i to se stalo, jak jste mi předpověděla.

Zdravím a moc děkuji

Ondra

*

Milá paní Anežko, děkuji Vám za záchranu mojí dcerky. Vy jste mě upozornila na její vážný zdravotní stav. Hned se vše dalo do pohybu. Dcerku jsem měla v nemocnici a nyní je již vše v pořádku. Dcerka se nyní těší dobrému zdraví.

Moc děkuji za všechno.

Anna

Powered by: R.S. Agáta :: Design & Code: Dodo (2011) :: Top :: Sitemap